---

Про компанію АРТАК МЕБЛІ. Продаж офісних меблів зі складу та під замовлення.

Базовими напрямками діяльності компанії Артак-Меблі є:

  • Постачання офісних меблів економ-класу та бізнес-класу, робочих місць персоналу;
  • Продаж кабінетів керівників будь-якого рангу з ДСП та МДФ;
  • Підбір та постачання меблів для кафе, барів, ресторанів: стільців у кафе, бари, стільниць «Верзаліт», «Топаліт», а також підстав для столів широкого асортименту - з можливістю монтажу на місці нашими силами;
  • Дистрибуція продукції провідних заводів, що виробляють крісла та стільці для офісів, офісні дивани – в Україні, Польщі та Китаї.
Ми також надаємо послуги з виїзду до клієнта та проведення повного циклу робіт - заміри приміщень, комп'ютерні розміщення (моделювання), спеціальні доробки виробів, доставка та монтаж обраної конфігурації. Можливе також комплексне виконання індивідуальних проектів.
Наша компанія ось уже 15 років працює у меблевій індустрії. Успішним досвідом та практичними знаннями ми ділимося з нашими клієнтами.
Досягти бажаного результату, втілити ідеї – одні з основних прагнень людей.
Наша компанія сприяє вам у реалізації цього за допомогою вибору вдалих меблів. Ви можете розраховувати на наші ефективні технології, представлені на цьому сайті, та конструктивну співпрацю.
Ми завжди раді діловій кооперації та конструктивному спілкуванню. Наш колектив професіоналів справою підтвердить правильність вибору Артак-Меблі як партнера.