Кресла с сеткой в наличии. Хороший ассортимент - отличные цены!

Крісла з сіткою

Крісла з сіткою - гарне рішення для офісу, домашнього ділового кабінету, стане в нагоді на дачі або в заміському будинку. Пропоновані крісла призначені для облаштування робочих місць персоналу. Широкий асортимент та кольорова гама дозволять гармонійно облаштувати будь-яке приміщення.
Сучасні лінії, світла або темна оббивка, звичні та зручні регулювання сидіння – крісла з сіткою знайдуть місце у меблевих гарнітурах офісів та створять настрій свободи та легкості. При цьому користувачеві забезпечений комфорт за рахунок кращої повітропроникності та гігроскопічності спинок та сидінь.
Як елемент меблів персонального використання, крісло з сіткою підбирається виходячи з особистих переваг. Конструкції регулювань таких крісел схожі на те, що застосовані в кріслах керівника з суцільними спинками. Можна відзначити переважне використання таких механізмів регулювання, як тилт (tilt) або д-тилт (d-tilt), іноді мультиблок або мультифікс, традиційний газліфт. Для вибору крісла пропонуємо детальніше ознайомитися з функціональними можливостями застосованих технічних рішень у розділах Шкіряні крісла VIP класу, шкіряні крісла бізнес-класу та шкіряні крісла стандарт-класу.
Оббивка таких крісел робиться із синтетичної сітки, догляд за якою максимально простий. Підголівники і підлокітники — частіше виконуються з поліпропілену (PP), стійкого до стирання, іноді додатково обтягуються міцною вологовідштовхувальною тканиною поліестером (PE). У моделях підвищеної престижності може бути використана натуральна шкіра. Підвищує клас та рівень крісла з сіткою застосування стильних дерев'яних елементів у його облицювання.
Такі крісла мають малу вагу і ролики на підставах, тобто є супер-мобільними. Догляд за кріслами з сіткою нескладний, багато з них можна мити. Крім того, до пластику деталей додаються спеціальні антистатичні добавки, що не дають налипати пилу на поверхню.
Співробітники АРТАК-МЕБЛІ допоможуть вибрати найкраще крісло з сіткою!