Кабінети керівника від компанії Артак-Меблі Київ

Купити меблі в кабінет керівника - завдання не з простих.

І ми радили б замовнику особисто взяти участь у виборі моделі.

Атмосфера кабінету передає і місію компанії, і харизму менеджера. Меблі та загальний стиль простору без слів показують, хто тут господар і який він.

Ми допомагаємо своїм клієнтам вибрати з безлічі моделей ту єдину, яка

  • подобається,
  • зручна у використанні,
  • функціональна,
  • довго служить,
  • тішить око,
  • приємна на дотик,
  • посилює сприйняття загального інтер'єру.

Меблі в кабінеті керівника

глибоко персональна опція, яка вписана у загальну концепцію всього робочого простору офісу. Вона за рівнем виконання на порядок вища за решту офісних меблів, але, водночас, виконана в єдиному стилі. Це складне завдання, але ми завжди допоможемо дизайнеру інтер'єру підібрати ідеальну модель для вашого кабінету.
Замовити меблі до кабінету керівника на нашому сайті дуже зручно. Тим більше, ми консультуємо та допомагаємо. Але доставка меблів для кабінету керівника може бути дещо пролонгована. Деякі моделі виготовляються в лімітованій серії або на замовлення. Наша компанія пропонує імпортні кабінети керівника із МДФ, покритої натуральним шпоном та п'ятьма шарами ударостійкого лаку. Такі вироби у нас майже завжди наявні. А ось у випадку з меблями з ламінованої ДСП, можна замовити вироби за власними розмірами та створити унікальні меблі для свого кабінету. Термін виготовлення індивідуальних замовлень – до 4-х тижнів. Як бачите, ексклюзивні варіанти кабінетів змусять на вас трохи чекати. Але, будьте впевнені, їхня якість того варта.
При виборі офісних меблів з натурального дерева або з штучним високоякісним покриттям рекомендуємо враховувати зручність догляду за поверхнею і міцність до механічних пошкоджень. Краще при покупці кабінету керівника відразу врахувати всі аспекти експлуатації, щоб убезпечити себе від неприємних сюрпризів у майбутньому.

Кабінет директора

то важливий робочий і творчий простір, де іноді збирається колектив для мозкових штурмів і презентаційних сесій, де приймаються важливі рішення, де вирішується доля компанії та проектів. Тут немає місця недолікам. , вентиляція, інсоляція Враховуйте це, коли збираєтеся вибрати меблі для кабінету великого боса.
При зустрічах з партнерами, постачальниками та vip-клієнтами, кабінет керівника може красиво та вигідно підкреслити статус підприємства та його директора. Не забувайте про цей аспект при виборі своїх меблів.
Столи, крісла, шафи, тумби та їх компонування створюють візуальний та ментальний простір, який може стати унікальною «фортецею» свого власника. Пам'ятайте про це, коли консультуєтеся з дизайнером інтер'єру. У кабінеті ви проводите багато часу, а отже, все в ньому має бути зручно і приємно для очей.
Звертайтеся до магазину Артак-Мебель - отримайте задоволення та користь від спілкування та покупки.