Кожаные кресла руководителя стандарт класса. Выбор, цена, качество!

Шкіряні крісла керівника стандарт класу

Шкіряні крісла керівника стандарт-класу застосовуються в будь-якому сучасному офісі. Як оббивка багатьох моделей застосовується штучна, так звана еко шкіра, а в механізмах та деталях основи крісел ширше застосовується пластик. Такий підхід забезпечує гідну якість виробів, оскільки сучасні матеріали, що використовуються у кріслах, дуже надійні.
У кріслах стандарт-класу втілюється стиль та настрій організації. Від правильності підбору робочого місця – крісел стандарт-класу – залежить продуктивність ділових зустрічей та нарад, спілкування з підлеглими та постачальниками чи підрядниками.
Крім можливості індивідуального підстроювання під користувача крісла стандарт-класу, повинні бути досить універсальними. Як і в інших споживчих групах крісел, комфорт забезпечують спеціальні механізми для регулювання параметрів.
Найбільш загальними параметрами крісел є кут нахилу спинки, висота та глибина сидіння. Деякі моделі забезпечують популярну функцію гойдання. Також можливе застосування таких анатомічних вузлів, як поперековий валик та інтегрований підголовник. Останні особливо ефективно підвищують комфортність перебування у кріслі протягом тривалого часу. Для короткочасного відпочинку можна відкинутися на спинку крісла з функцією глибокого гойдання і, заплющивши очі, розслабитися на хвилину або дві в такій позі.
Кольори більшості моделей можна підібрати в залежності від індивідуального смаку замовника та офісної гами кольорів. Також можливе постачання більшості крісел з оббивкою двох варіантів - звичайного (еко шкіра, практичне штучне покриття) виконання та підвищеної престижності - з натуральною шкірою.
Отже, щоб успішно вибрати крісло для керівника, необхідно вибрати один з декількох варіантів механізмів регулювання, виходячи з необхідних функцій. Найбільш популярними механізмами групи стандартних крісел керівника є – тилт (tilt) або д-тилт (d-tilt) а також – мультиблок, газліфт.
Кожен із них, крім особливостей експлуатації, має певний рівень вартості. Детальніше конструкції крісел розглянуті в описах розділів Шкіряні крісла VIP класу та Шкіряні крісла бізнес-класу.
Функціональність крісел виконана на належному рівні — якісні механізми гарантують приємну, ефективну і тривалу роботу.