Стільниці для столів Топаліт, Верзаліт, МДФ купить в Києві

Стільниці Topalit (Топаліт), Werzalit (Верзаліт), МДФ. 

Topalit (Топаліт) - назва та унікальна технологія виготовлення плит для стільниць та підвіконь, запатентовані австрійським виробником понад 35 років тому.
Стільниці Топаліт виготовляються так — дрібностругана деревина, спеціальна термореактивна синтетична смола та інші присадки під дією високої температури та тиску перетворюються на однорідні, дуже міцні, екологічні плити. Така технологія забезпечує найвищий ступінь герметичності цих особливих деревинно-стружкових плит і дає їм високу твердість.
Придбання стільниці Топаліт - це ще й можливість купити не тільки предмет сучасного вражаючого декору, а й цілий набір корисних властивостей та характеристик:
 • жароміцність до +180 градусів Цельсія,
 • термостійкість в діапазоні від -50 до +90 градусів.
 • міцність на злам і стійкість до ударів,
 • підвищена стійкість до дряпання та зносостійкість з покриттям xtra durability surface,
 • жар сигарети не залишає сліду,
 • стійкість до перепадів рівня вологості,
 • стійкість до впливу ультрафіолетових променів,
 • легке чищення поверхні стільниці.

Найвищий рівень менеджменту виробничого циклу та фінального контролю виробів Ампфльванг гарантує стабільно високу якість стільниць Топаліт. 
 

Werzalit (Верзаліт) - німецька марка, яка вражає своїх шанувальників понад 60 років. Запатентована технологія виготовлення полягає у змішуванні тонкоподрібненої німецької деревини з дуропластовими смолами при високій температурі та тиску. Одержуваний матеріал - відмінна сировина для стільниць. За всіма показниками Верзаліт перевершує натуральне дерево, у своїй будучи натуральним продуктом. Випробування плит проходять за великою кількістю параметрів.
Разом зі стільницями Верзаліт ви отримуєте низку переваг:
 • висока щільність виробу (роками не змінює форму і не стирається),
 • вологостійкість (не реагує навіть на дощ із окропу),
 • термостійкість (витримує навіть відкритий вогонь),
 • висока опірність механічним впливам (ударам молотка, наприклад),
 • стійкість до хімічних речовин (можна мити будь-якими популярними засобами).
Купити стільниці Верзаліт для літніх майданчиків ресторанів та кафе - це комплексно вирішити і практичне, і естетичне завдання меблювання. Великий вибір кольорів та текстур поверхонь стільниць дозволяє вписати столи у будь-який інтер'єр та екстер'єр. А можливість використовувати стільниці Верзаліт за будь-яких погодних умов дозволяє цілий рік експлуатувати відкриті майданчики та веранди закладів громадського харчування.
Сертифікат походження деревини для стільниць Верзаліт гарантує безпеку плит. Навіть при використанні поза приміщенням, гарантія від виробника на стільниці Верзаліт - 5 років.
Стільниця МДФ (MDF – medium density fiberboard) – «молодша сестра» Топаліт та Верзаліт. Це плита середньої густини, в якій дрібна стружка скріплена парафіном та лігніном. Рекомендуємо встановлювати вироби із МДФ у приміщеннях з вологістю до 80 %.
Для некомерційного застосування, тобто для житлових приміщень, МДФ з плівкою ПВХ - цілком гідний варіант за критерієм ціна-якість.
Купити стільниці МДФ можна у нашому магазині. Крім того, ви отримаєте вичерпну консультацію щодо якості плит та кольорів покриття плівки ПВХ. Ми допоможемо підібрати найоптимальніший варіант для ваших потреб та бюджету.
Звертайтесь до нас та отримайте якісні стільниці та приємний сервіс.