---

Умови повернення та обміну товару

Повернення товару.

Ви маєте право на повернення товару протягом 14 днів з дня покупки (ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів»). Поверненню підлягають вироби, придбані зі складу готової продукції. Виріб, придбаний "на замовлення" поверненню та обміну не підлягає!
Повернення товару провадиться на наступних умовах:
• Товар не експлуатувався;
• Товар у справному стані;
• Немає механічних пошкоджень або слідів використання товару, збережено упаковку;
• В наявності товарний чек або витратна накладна для придбання товару.
Товар, зіпсований у процесі експлуатації, поверненню не підлягає (навіть якщо з дати покупки ще не минуло 14 днів), оскільки у цьому випадку діє ст.8 Закону України "Про захист прав споживачів".

Умови повернення товарів неналежної якості.

До товарів неналежної якості відносяться: товари із недоліком, тобто з будь-якою невідповідністю вимогам нормативно-правових актів, нормативних документів, умовам договорів або вимогам, що пред'являються до нього, а також інформації, наданої виробником (виконавцем, продавцем) товар з істотним недоліком (істотним вважають недолік, який унеможливлює або неприпустиме використання товару за його цільовим призначенням) , з вини виробника).
Про намір повернути товар неналежної якості Покупець повинен попередити Продавця телефоном (098) 033-20-50 в робочий час з 9:00 до 18:00, з понеділка по п'ятницю, або в Viber: (097) 925-98-80, та надати фотозвіт про неналежність або несправність товару. Повернення товару неналежної якості здійснюється за рахунок Продавця. Такий товар може бути повернутий особисто Покупцем на склад Продавця, або відправлений поштовими перевізниками на адресу складу Продавця за адресою м. Київ, вул. Колекторна, 3.

Умови повернення товарів належної якості.

Товари, з якими за якістю та відповідністю домовленості все гаразд, але вони не підійшли Покупцю за розмірами, кольором, формою та дизайном, Покупець має право повернути протягом 14 днів з дня покупки (ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів») у випадку, якщо товари придбані зі складу готової продукції, а не виготовлені під індивідуальне замовлення Покупця. 
Про намір повернути товар належної якості Покупець повинен попередити Продавця телефоном (098) 033-20-50 в робочий час з 9:00 до 18:00, з понеділка по п'ятницю, або в Viber: (097) 925-98-80. Повернення товару належної якості здійснюється за рахунок Покупця. Такий товар може бути повернутий особисто Покупцем на склад Продавця, або відправлений поштовими перевізниками на адресу складу Продавця за адресою м. Київ, вул. Колекторна, 3.

Повернення коштів.

Після отримання та огляду нами товару протягом 3-х робочих днів кошти будуть повернуті на реквізити за якими здійснювалася оплата або готівкою при самостійному поверненні в точці видачі.