---

Умови повернення та обміну товару

Повернення товару.

Ви маєте право на повернення товару протягом 14 днів з дня покупки (ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів»). Поверненню підлягають вироби, придбані зі складу готової продукції. Виріб, придбаний "на замовлення" поверненню та обміну не підлягає!
Повернення товару провадиться на наступних умовах:
• Товар не експлуатувався;
• Товар у справному стані;
• Немає механічних пошкоджень або слідів використання товару, збережено упаковку;
• В наявності товарний чек або витратна накладна для придбання товару.
Товар, зіпсований у процесі експлуатації, поверненню не підлягає (навіть якщо з дати покупки ще не минуло 14 днів), оскільки у цьому випадку діє ст.8 Закону України "Про захист прав споживачів".

Умови повернення товарів неналежної якості.

До товарів неналежної якості відносяться: товари із недоліком, тобто з будь-якою невідповідністю вимогам нормативно-правових актів, нормативних документів, умовам договорів або вимогам, що пред'являються до нього, а також інформації, наданої виробником (виконавцем, продавцем) товар з істотним недоліком (істотним вважають недолік, який унеможливлює або неприпустиме використання товару за його цільовим призначенням) , з вини виробника).

Як повернути чи обміняти товар.

Для того, щоб узгодити повернення або обмін товару, Вам необхідно зателефонувати за номером, вказаним у розділі "контакти".
Повернення або обмін товару здійснюється за допомогою поштової служби або в точці відвантаження під час самовивезення.
УВАГА! При поверненні товару ми не відшкодовуємо витрати, пов'язані з вартістю послуг з доставки товару, а саме: виїзд кур'єра або вартість пересилання транспортною компанією до іншого міста, згідно з декларацією (ТТН). У разі відмови від товару вартість послуги з доставки оплачується покупцем.

Повернення коштів.

Після отримання та огляду нами товару протягом 3-х робочих днів кошти будуть повернуті на реквізити за якими здійснювалася оплата або готівкою при самостійному поверненні в точці видачі.