Складная мебель из ДСП, пластика, фанеры или массива дерева.

Розкладні меблі

Розкладні меблі – одна з найпрактичніших форм меблів.

Вона поєднує в собі вироби для широкого спектру застосування. На відміну від класичних меблів, складна зручна в плані економії простору для зберігання або переміщення, і, зокрема, перевезення. Класичний стіл або стілець займає великий обсяг і його не завжди зручно перевозити, або для цього потрібний вантажний транспорт. Складні столи, стільці та лави, які можна купити в нашому магазині, це компактні вироби, які можна перевозити в легковому транспорті або зберігати десь у куточку кімнати на абсолютно невеликому просторі.
Наш магазин пропонує складні меблі, які можна розділити на кілька типів, виходячи з матеріалів, конфігурацій, а отже сфери застосування.

Пластикові розкладні меблі.

У цій групі представлені складні столи, лави та стільці зі стільницями, сидіннями та спинками, виготовленими з пластичних мас, зазвичай це поліпропіленові або ПЕНД (поліетилен низького тиску) пластикові панелі. Обидва ці матеріали за своїми властивостями близькі і, якнайкраще підходять для виготовлення складних меблів для використання просто неба. Полімери та металеві ніжки, пофарбовані стійкою порошковою фарбою, стійкі до будь-яких атмосферних впливів. Механічні властивості цих матеріалів дозволяють виробам витримувати великі вагові навантаження та впливи до стирання та дряпання. Також розкладні столи, стільці та лавки, виготовлені в ПЕНД та ПП пластикових панелях, стійкі до впливу води у вигляді опадів та сонячного випромінювання (не вигоряють).
Пластикові столи і лавки найчастіше мають також стільниці та сидіння, що складаються навпіл. При цьому виріб трансформується в компактну, зручну для перенесення валізку з ручкою, а ніжки ховаються в нішу, яка утворюється між двома стулками стільниці або сидіння. У варіантах розкладних столів невеликої довжини (120 см), для досягнення потрібної довжини ніжок у розкладеному стані, їх роблять складовими (телескопічними). Пояснюється це тим, що неможливо скласти ніжки довжиною, наприклад, 70 см у нішу між стільницями довжиною 50 см. Складні столи поставляються у фіксованих розмірах і зазвичай це 120 і 180 см завдовжки.
У деяких випадках пропонуються столи з нескладною стільницею прямокутної форми 120*60 см, 183*45 см, квадратні 86*86 см, а також невеликих розмірів круглі (для двох) та індивідуальні прямокутні. У разі складними є лише ніжки з різними типами складання.
Згадані вище матеріали, з яких виготовлені стільниці та сидіння зі спинками, можуть мати кольори – білий з дуже блідими відтінками сірого чи бежевого, а також чорний та коричневий з імітацією ротанга чи дерева.

Розкладні меблі із ДСП, фанери чи масива дерева.

Крім пластикових складних меблів, ми пропонуємо складні столи та лавки, в яких стільниці та сидіння виготовлені з ламінованої ДСП. Вироби з ЛДСП мають на торцях протиударну пластикову радіусну кромку. Для виготовлення цих складних столів та лавок використовують ЛДСП завтовшки 18 мм. Виготовляється два типи складних столів із ДСП: економ та стандарт. У столах економ для складних ніжок використовується сталева труба 20*1,5 мм, пофарбована порошковою фарбою, стільниця без додаткового підсилення. У моделях економ великих розмірів (180*70 см) використовують трубу 25*1,5 мм і мають ніжки ближче до центру столу, щоб уникнути провисання стільниці. Для столів «стандарт» використовується сталева труба 22*1,5 мм, а стільниця має підсилювальну обв'язку внизу по периметру, що надає стільниці жорсткості, дозволить витримувати велику вагу і виключає провисання. Складні лави виготовляються із сталевої труби 22*1,5 мм і завжди мають підсилювальну металеву раму, що дозволяє витримувати вагу до 500 кг.
Вироби з ЛДСП не можна використовувати на відкритих просторах, де можливі опади, оскільки деревностружкова плита не є вологостійкою. У зв'язку з цим ми можемо виготовити стільниці та сидіння з вологостійких матеріалів - масив дерева, фанера (Фанелам), ламінована фанера, рейка сосни. Ціни на ці вироби ми прораховуємо індивідуально.

Купити або замовити складні меблі в Києві Ви можете у нашому магазині АРТАК-МЕБЛІ. Працюємо з підприємствами будь-якої форми власності та з приватними особами.