Кабинет руководителя серии МУКС - купить в Киеве

Кабінет керівника Мукс – європейський горіх

Представлений кабінет керівника є гордістю серії меблів «Muks».
Базовим елементом є стіл керівника із супутніми меблевими елементами – вбудованою тумбою та помічником.
Меблева серія «Мукс» у кольоровому оформленні «європейський горіх» також включає:
  • Брифінг-стіл YDK-306;
  • Конференційний стіл YFT-103;
  • Шафа односекційна YCB-509A;
  • Шафа двосекційна YCB-509B;
  • Шафа-гардероб YCB-509W;
  • Тумбу універсальну YCB-01101.
Серія меблів «Мукс» спроектована з ідеєю сформувати гармонійний інтер'єр та забезпечити функціональну інфраструктуру найпрестижнішого сучасного офісу.
Компоненти кабінетної системи «Muks» – стильного сучасного меблевого гарнітуру – виготовлені з натуральних якісно оброблених матеріалів. Елегантні профілі поверхонь плит МДФ є композиційною основою кожного компонента і декоровані шпоном природного відтінку «європейський горіх» (колірна гама з світлими і темними смугами, що плавно чергуються). Деталі деяких меблевих виробів виготовлені з престижного матеріалу - масиву цільної деревини з ефектною декоративною поверхнею. Зокрема, обкладка торця стільниці керівника виготовлена з суцільного дерева.
Конструктивно стіл керівника складається зі стільниці та однієї або кількох тумб, в яких розміщуються висувні ящики. Посередині стільниця декорована вставками зі шкіри. Дві моделі столу керівника відрізняються габаритами та геометрією поверхонь, що дозволить підібрати найкращий варіант для приміщення кабінету. У комплект столу входить вбудована тумба та помічник. Центральне місце керівника може бути доповнене приставними елементами у вигляді брифінг-стола – для консультанта чи референта, або також – окремим столом для конференцій для зручності 6-10 колег чи партнерів.
Пропоновані шафи - класичної конструкції, вони надійні, практичні та лаконічні за стилем. Односекційна канцелярська шафа складається з верхньої частини із заскленими стулками, за якими розташовані місткі полиці, та нижньої частини – з непрозорими стулками. Така шафа є компонентом двосекційного варіанта, доповненого збоку одностулковою шафою-гардеробом. У ньому, як і в пропонованій окремо гардеробній шафі розташовуються поперечина для вішалок і полиця для головних уборів. Застосоване рішення шаф дозволяє розмістити їх в одну лінію або в різних місцях, найбільш ефективно використовуючи простір кабінету керівника.
Зовнішні частини меблів покриті кількома шарами стійкого до впливів лаку, що зберігає якість та зовнішній вигляд виробів протягом тривалого терміну. На високому рівні виконана і механічна фурнітура ящиків та стулок – застосовані якісні вузли та відрегульовані вручну, що гарантує їхню ефективну та довготривалу роботу.
Меблеві вироби серії «Мукс» виготовлені на фабриці в південній промислово-передовій провінції КНР, мають гідну якість і успішно конкурують зі світовими аналогами.

Продукція