Современный кабинет руководителя ГРАСП в стиле техно.

Кабінети керівника серії ГРАСП

Кабінети меблів керівника "Грасп" (код GRS)

Його поєднує функціональність та сучасне стильове виконання – «техно». Меблі виготовлені з високоякісного МДФ з покриттям з натурального шпону кольору венге. Застосовано престижну текстуру зрізу дуба темного відтінку. Матеріалом обробки столів керівника є суворі шкіряні вставки чорного відтінку, що гармонують з іншими поверхнями. Зовнішні поверхні меблів керівника покриті кількома шарами лаку, що значно підвищує термін використання без зниження якості зовнішнього вигляду.
Столи керівника розрізняються насамперед габаритними розмірами та комплектуються бічними помічниками, які встановлюються праворуч або ліворуч відповідно до вашого замовлення. Універсальна брифінг-приставка GRS BT допоможе керівнику мобільно організовувати додаткові поверхні та простір, розвантажуючи на час основний стіл та шафи. Розширення робочих поверхонь та ощадних можливостей столу керівника можливе також за допомогою однієї з пропонованих тумб.
Для зустрічей гостей або нарад із партнерами чудово підійде конференційний стіл на 6-8 осіб. Мінімалістична конструкція стильно освіжається центральною напівпрозорою вставкою з матового скла. Товщина стільниці переговорів 60мм, що дозволить розмістити додаткову офісну техніку. Стіл покритий натуральним шпоном темно-коричневого кольору з майже невиразними тонкими прожилками.
Суворість та лаконічність елементів гарнітура підкреслює стрімкий ритм сучасного офісу, не відволікаючи деталей від основної діяльності та роздумів. Поверхні компонентів матовані – це усуває відблиски при використанні складного змішаного освітлення та спрощує догляд за чистотою меблів. Ділова функціональність меблів кабінету керівника «Грасп» виявиться у приміщеннях різної конфігурації та висоти стель, створюючи комфортний технологічний ансамбль.
Зберігання речей, документації покладається на шафи, широкий вибір яких включає вироби двох типів - шафи з висувними ящиками та полицями та платтяні. До ваших послуг шафи різних габаритів та місткості. Шафи для документації та приладдя складаються з верхньої частини з полицями за заскленими стулками та нижньою — ряду висувних ящиків та відділень, що замикаються на окремі замки. Шафи для одягу містять вертикальні відділення зі стулками для вішалок та полиць для головних уборів та аксесуарів.
Усі компоненти кабінетів меблів керівника «Грасп» виготовлені престижною китайською фабрикою, що використовує найновіше високотехнологічне обладнання та кваліфікований персонал. Контроль якості продукції вже багато років підтримує її високу репутацію у світі меблевого бізнесу.

Продукція