Конференційні крісла

Конференційні крісла

Хотілося б виділити до окремої групи крісла до столу для конференцій. Їхньою відмінністю є відсутність газліфту та інших механізмів, і наявність ніжок або полозів, або їх комбінації. Хоча в деяких випадках до конференційних крісел умовно відносять крісла керівника в класичному виконанні з газліфтом та механізмами, але з низькою спинкою (конференційне крісло Домінго CF, крісло Корсика LB).
Отже, ніжки у конференційних крісел бувають дерев'яні і є продовженням підлокітників та/або елементів спинки. Всі ці компоненти у зв'язці утворюють раму, на яку кріпиться м'яка частина крісла. У такій комбінації ми отримуємо крісло повністю оформлене в натуральному дереві. Інший підвид рами для крісла може бути утворений не за участю ніжок, а полозами, які також пов'язані з підлокітниками.
Металеві полози та комбінація передніх ніжок та задньої петлі (модифікації CFA) також пов'язані з підлокітниками та утворюють раму для кріплення м'якої частини крісла. Але у випадку із металом є прийняті комбінації. Крісла на чорних полозах комплектуються пластиковими підлокітниками чорного кольору, крісла на хромованих полозах і ніжках укомплектовуються хромованими підлокітниками та м'якими накладками.
При виборі крісел для конференцій слід враховувати таку обставину: крісла на полозах пружинят під сидячим, крісла на ніжках жорсткіше і без ефекту, що пружить. Це стосується і дерева та металу. Конференційне крісло на ніжках найчастіше рекомендується як альтернатива крісло керівника для важкоатлета. При цьому потрібно зупинити свій вибір на просторішому кріслі. Для цього випадку крісло на полозах не підходить, тому що полозья мають обмежений запас міцності.