Кожаные кресла для руководителей

Шкіряні крісла керівника бізнес класу

У конструкціях шкіряних крісел керівників бізнес-класу можна виділити ряд показників, за якими їх відносять до стандарт-класу, бізнес-класу або ВІП-класу. Їх класифікують за такими групами ознак:

  • Матеріали оббивки;
  • Матеріали заповнення.
  • Конструктиви бази (рами, спинки, підлокітники та хрестовини);
  • Механізми регулювання;
  • Аксесуари (ролики, ручки, важелі, вироби з кріплення).
Характеристики наведених параметрів описані у статті про шкіряні крісла керівника ВІП-класу <https://www.artak-mebli.com.ua/kozhanye-kresla-vip-klassa>. Окремо варто розповісти і про інші механізми.
React (Реакт) – характеризується унікальною властивістю швидко реагувати на зміну положення тіла. Важлива опція, що допомагає підлаштовувати індивідуальне положення крісла, виходячи з анатомічних параметрів людини, включаючи вагу. При відхиленні спинки назад сидіння трохи виїжджає вперед, висувається. Це забезпечує підлаштовування центру важкості. Реакт зазвичай має можливість фіксації спинки та сидіння у 5-7 різних положеннях.
Anyfix (аніфікс) – механізм надає крісло функцію регулювання гойдання у вертикальній площині. Конструкція фіксує спинку крісла у зручному положенні щодо сидіння. Два важелі дозволяють максимально просто реалізовувати ці налаштування. Один регулює висоту сидіння, другий – забезпечує хитання крісла. Силу опору (жорсткість) рухам гойдання регулює затискний гвинт. Механізм відрізняється міцною конструкцією та встановлюється зазвичай на крісла керівника бізнес-класу (середнього цінового сегмента).
Tilt (тилт) і D-Tilt (ді-тілт) - обидва різновиди забезпечують розгойдування крісла за рахунок реалізації осі гойдання та управління діапазоном рухів. Найчастіше є жорстка фіксація у вибраному положенні, яка знижує ймовірність перекидання крісла.
Звичайно, крісла візуально повинні гармоніювати з іншими меблями кабінету керівника - столами, шафами, гардеробами і т.п. Кольори більшості моделей можна підібрати в залежності від індивідуального смаку замовника та існуючої офісної кольорової гами. Також пропонується постачання більшості крісел з оббивкою двох варіантів - звичайного (еко шкіра, практичне штучне покриття) виконання та підвищеної престижності - з натуральної шкіри.
Оскільки в кріслі проходить значна частина офісного часу керівника, особлива увага в конструкції крісел приділяється ергономічності конструкції - це і спеціальний вигин спинки для поперекової підтримки, і підголовник, що регулюється, і анатомічні підлокітники. Такі особливості конструкції дорожчають крісло, але можуть показати турботу про керівника, якого гідно цінують і підлеглі і ВІП-персони компанії та партнери.