Кабінет керівника YDK3050 із МДФ покритий шпоном

Класичний кабінет керівника YDK3050

Компоненти сімейства меблів для кабінету керівника «YDK 3050» поєднують стильове та функціональне рішення, а також застосовані матеріали. Під ваші потреби можлива гнучка комплектація та спільне використання меблевих елементів або їх комбінацій.
Готовий набір у вигляді робочого кабінету керівника є такою підмножиною меблів серії YDK 3050 - столу керівника, приставного столу, тумби-помічника та шафи 4D з вбиральні секцією.
Для виготовлення меблів, що відноситься до стилю «класик», застосовані натуральні матеріали. Плита МДФ з покриттям зі шпону кольору лісового горіха є основою будь-якого елемента гарнітуру. Зовнішні частини меблів оздоблені яскравим натуральним шпоном і вкриті кількома шарами лаку, що значно підвищує термін використання без зниження якості зовнішнього вигляду.
Основою ансамблю кабінету керівника зазвичай є директорський стіл — комфортне робоче місце керівника. Ви можете вибрати та придбати «Стіл керівника в класичному стилі» або «Стіл керівника одно-тумбовий». Основна відмінність між ними - у габаритах та функціональності. Надалі можливе розширення поверхні та ощадних можливостей столу за допомогою приставного брифінг-стола YDK3050BT або тумби-помічника YDK3050. При необхідності додавання спеціалізованих рішень для кабінету керівника — до ваших послуг стіл конференційний YFT166 та журнальний стіл YDK3050.
Суворість та переконливість будь-якому компоненту меблевого сімейства надають різьблені елементи, виготовлені з масиву цільного дерева. Поверхні деяких компонентів прикрашені шкіряними вставками, що додають зручності під час роботи та підкреслюють стильний характер меблів. Функціональність також на належному рівні – застосована високоякісна механічна фурнітура гарантує ефективну та тривалу роботу ящиків та стулок.
Для зберігання необхідних офісних речей та ділових документів пропонуються до використання:
  • Шафа YDK3050-4d;
  • Шафа YCB568-2d;
  • Шафа для класичного кабінету YCB568-4d;
  • Гардероб для класичного кабінету YCB3050.
YDK3050-4d включає дві широкі засклені секції та зручний для просторих приміщень. Шафи YCB568-2d та YCB568-4d подібні, але відрізняються кількістю секцій та габаритами, включаючи одну і дві засклені секції, відповідно. У додатковій центральній вбиральні секції YCB568-4d змонтовані висувна вішалка та полиця для головних уборів. Окремо придбати секцію гардеробу, що закривається, для класичного кабінету YCB3050 також можливо.
Виготовляє перелічені компоненти меблів кабінету керівника відома китайська фабрика, яка використовує високотехнологічні європейські лінії, кваліфікований персонал та ретельно контролює якість своєї продукції.

Продукція