Кабінет керівника в класичному стилі YDK3050

340700.00 грн.

Ціна вказана на кабінет у комплектації:

  • стіл керівника: 2100 х 1000 х 800;
  • приставний стіл (брифінг-приставка): 1200 х 600 х 800;
  • тумба-помічник: 800 х 600 х 800;
  • шафа 4-D з гардеробною секцією: 2650 х 550 х 2120.

 

  • Колір: лісовий горіх, y-52 Матеріал: МДФ, шкіра, шпон, масив дерева
  • Покриття: натуральний шпон Товщина стільниці: 185 мм
  • Топ стільниці: 50 мм Каркас фільончастий: 50 мм  • Опис

Класичний кабінет керівника, що представлений на фотоілюстраціях, скомплектований з меблів серії YDK 3050 - стола керівника, приставного столу, тумби-помічника та шафи 4D з вбиральні секцією.

Основною ансамблю кабінету є директорський стіл — комфортне робоче місце з двома вбудованими тумбами, що мають по два ємні ящики, що закриваються на центральний замок. Практичне компонування має стільниця, в якій горизонтально розміщено 3 висувні ящики для документів та приладдя.

Закономірно, що для виготовлення столу стилю «класик» застосовано натуральні матеріали. Плита МДФ з покриттям із шпону кольору лісового горіха є основою стільниці. Внутрішнє місце ящиків столу також оброблене натуральним шпоном. Зовнішні частини столу покриті п'ятьма шарами лаку, що значно підвищує термін використання без втрати якості зовнішнього вигляду. На поверхні є 3 шкіряні вставки чорного кольору, вони додають зручності під час роботи і підкреслюють стильний характер меблів. Суворість і переконливість виду столу надають різьблені елементи, виготовлені з масиву цільного дерева. Функціональність столу як сховища на належному рівні — його висувні ящики укомплектовані надійними напрямними, що витримують значні навантаження у вигляді важкого вмісту.

Стінка шаф серії YDK 3050 включає три секції, об'єднані загальним топом. У центральній вбиральні секції змонтовані висувна вішалка та полиця для головних уборів. Засклені прозорі секції з боків можуть умістити на своїх полицях значну кількість папок та книг. Боковини шафи прикрашені різьбленою фільонкою.

Тумба-помічник та приставний стіл можуть бути замінені на інші меблеві компоненти. Зокрема, представлений комплект кабінету можна гармонійно доповнити столом переговорів на 6-10 осіб або ж м'якими меблями, що також входить у сімейство YDK 3050. Також доповнять композицію шаф кабінету і додаткові тумби, на поверхні яких можна буде розмістити офісну техніку, екран або телевізор.

Виробник компонентів меблів кабінету керівника — відома китайська фабрика, що використовує високотехнологічне європейське обладнання та ретельно контролює якість своєї продукції.