М'які стільці для кав'ярень та ресторанів Киев

М'які стільці для кав'ярень та ресторанів

"Стілець та стіл" - традиційна основа інтер'єру будь-якого публічного закладу чи простору. М'які стільці для кафе можуть стати тією родзинкою, що приваблюватиме відвідувачів знову і знову приходити, і затримуватиметься довше.
Пропонуємо м'які стільці різних конструкцій та властивостей, які вдало доповнять дизайн приміщення. Зручні стільці для кафе та ресторанів додадуть враження комфорту вашим відвідувачам як тілесного відчуття, так і візуального естетичного.
Безумовно, функціональність та практичність м'яких стільців у Києві також на належному рівні. Міцний каркас та витривалі матеріали покриттів забезпечують безперебійну та тривалу експлуатацію із збереженням привабливого зовнішнього вигляду.

За дизайном виконання основ стільців для кафе та ресторанів пропонуємо два базові різновиди:

  • з ажурними спинками;
  • зі спинками із заповненням.
Як опорні конструкції застосовуються легкі алюмінієві профілі сріблястого або чорного кольорів, як найбільш популярних у стільців для кафе. Київ та передмістя сповнені затишних закладів, причому заслуга комфорту знаходження в них – найчастіше на рахунку зручних місць для сидіння.
Кольори драпірування сидінь та спинок пропонованих м'яких стільців вибрано з універсального ряду забарвлень. Це забезпечує гармонію з сусідніми елементами меблів та інтер'єру.
Перевагою наших стільців є перевірений практикою розмір сидінь та висота, зручні для розміщення у локаціях різного призначення. Крім того, при необхідності прибирання або при зберіганні кілька однотипних по конструкції стільців можуть бути встановлені один на інший, зберігаючи простір і спрощуючи переміщення всього набору.