Шкіряні крісла керівника VIP класу Київ купити

Шкіряні крісла керівника VIP класу

За якими ознаками ми виділяємо цю групу крісел та даємо їй визначення VIP? Насамперед шкіряні крісла керівника VIP класу (або преміум) відрізняються від інших крісел високою ціною, яка, у свою чергу, обумовлена якістю матеріалів, з яких виготовлено крісло, складністю та дорожнечею механізмів, якими укомплектовано крісло, а також, найчастіше, тим фактом, що модель крісла розроблена іменитим дизайнером. Отже, все по порядку.

Матеріали оздоблення.

  • Найчастіше у класичних варіантах крісел для керівника Преміум класу використовується натуральна шкіра тонкого вироблення. Отримують такі шкіри із зовнішнього шару яловичої шкіри шляхом великої кількості впливів та обробок, таких як вимочування, дублення, скоблення, фарбування та інші. В результаті ми маємо шкіру досить тонку та еластичну, дуже приємну в тактильному відношенні, і при цьому дуже міцну для того, щоб використовувати її для виготовлення меблів. Можливі варіанти використання не яловичих натуральних шкір, що робить шкіряне крісло керівника ще ексклюзивнішим. Існують моделі крісел, у яких використовують вставки із перфорованої шкіри. Це дає можливість вільного руху повітря і створює вентиляційний ефект. Найчастіше для крісел ВІП класу використовують імпортні шкіри люкс класу виробництва Італії, Туреччини, Китаю, а також вітчизняні шкіри.
  • Крім натуральних шкір для пошиття шкіряних крісел Преміум класу можуть бути використані штучні екологічні шкіри, але не рядові, а дорожчі, з більш претензійними властивостями. Використання екошкір для пошиття крісел часто обумовлено ширшим кольоровим та структурним асортиментом порівняно з натуральними шкірами. Ще один аспект: вироби зі штучних шкір використовують люди, які, завдяки своїм відомим переконанням, не дозволяють собі використання натуральних шкір тваринного походження.
  • Крісла керівника ВІП класу можуть бути пошиті з різноманітних меблевих тканин, штучних замшей і, так званих, Алькантар, які можуть мати вищу вартість, ніж у натуральної шкіри, а, відповідно, високі характеристики.
  • Не можна не згадати такий матеріал для пошиття крісел керівника як сітка. Використання сітки на спинках та сидіннях крісел – це ще більш екологічний варіант оббивки для меблів, тому що вільно вентилюється повітрям і не потребує складних чисток.

Є один важливий момент. При пошитті шкіряних крісел керівника на тильних не робочих поверхнях спинок і сидінь використовують штучні шкіри, підібрані за кольором та структурою до натуральної шкіри, розміщеної на робочих поверхнях крісла. Робиться це для здешевлення виробу в цілому, тому що тильна сторона, наприклад, спинки крісла вимагає великого цілісного шматка натуральної шкіри, що досить сильно подорожчає і так дороге крісло. Проте, вітчизняні заводи-виробники приймають замовлення на VIP крісла у так званому «цілісношкіряному» виконанні без застосування штучних шкір.

Матеріали наповнення.

  • Для наповнення класичних крісел керівника Преміум класу використовують якісний еластичний пінополіуретан (він поролон – епонім від норверської фірми Porolon).
  • Крісла, виготовлені з використанням сітки, набивки не мають зовсім, а сітка натягнута на каркас крісла має пружні властивості і повторює форму спини сидячого.
  • Матеріали каркасу. Каркас класичного шкіряного крісла зазвичай виготовлений із гнутої багатошарової фанери, на яку і наклеюється м'яка набивка крісла.
  • Боковини спинки та сидіння деяких моделей ВІП крісел виготовлені з натурального дерева, пофарбованого морилкою та покритого лаком. Підлокітники та накладки на базі (хрестовині) крісла також виготовлені з букового масиву, пофарбованого та/або покритого ударостійким лаком.
  • Сама ж база зварена із п'яти променів чорної сталі. Усі її елементи прикриті декоративними елементами.
  • Окрема група шкіряних крісел VIP класу в стилі хай-тек комплектується сталевими хромованими хрестовинами (або полірованими алюмінієвими), а також сталевими хромованими підлокітниками з м'якими накладками зі шкіри.
  • Найбільш складним механізмом у кріслах ВІП класу є механізм трансформації (Релакс). Він застосовується у кріслах з розрізним каркасом (спинка та сидіння не є цільною конструкцією) та дозволяє розкладати крісло, змінюючи кут нахилу спинки щодо сидіння. При цьому сидіння не змінює кут нахилу до горизонту, а може переміщатися горизонтальною площиною, висуваючись вперед. Атрибутом крісла з механізмом трансформації є наявність важеля на боці підлокітника і троса управління механізмом.
  • Інший вид механізму цієї групи крісел – це синхромеханизм. Цей механізм також змінює кут нахилу спинки щодо сидіння, але сидіння також наклоняється щодо горизонту з меншою амплітудою (співвідношення амплітуд нахилу спинки до сидіння 2:1). При цьому синхромеханізм у незафіксованому стані дозволяє розгойдуватися у кріслі.
  • Ще один тип механізмів для ВІП крісел є мультиблоком. Каркас у таких крісел нерозрізний і є моноблоком сидіння зі спинкою, в якому не змінюються кути між ними. Мультиблок дозволяє розгойдуватися всьому крісло повністю і фіксує крісло в п'яти положеннях нахилу.
  • Для всіх крісел цієї групи застосовують газліфт для зміни висоти крісла та можливості повертатися.
  • Ролики, що вставляються в базу, можуть бути пластиковими для використання на м'яких килимових покриттях або прогумованими для паркетної та ламінатної підлоги.