Шкіряне крісло керівника Спрінгс, чорне.

26900.00 грн.

Поворотне крісло керівника в натуральній шкірі з дерев'яними елементами і механізмом мультиблок.  • Опис

Ширина 66 см,

висота 111-116 см,

сидіння 54*52 см,

висота сидіння від підлоги 46-55 см.

Шкіряне крісло забезпечене дерев'яними підлокітниками з м'якими накладками та балясинами, а також дерев'яними накладками на торцях спинки;

База - металевий каркас з дерев'яними накладками.

Кресла забезпечені механізмом мультиблок (качання всього крісла з регулюванням ступеня жорсткості та фіксація в 4-х положеннях) + механізм трансформації.

Колір шкіри - чорний: Колір дерева - палісандр.

Директорське крісло Спрінгс оснащене механізмом мультиблок, що має режим гойдання, режим фіксації нахилу у 4-х положеннях. Газліфт крісла дозволяє відрегулювати висоту сидіння крісла Спрінгс щодо підлоги, механізм. За допомогою регулювального гвинта можна відрегулювати жорсткість гойдання крісла Спрінгс, виходячи зі своєї ваги. Зручна функція фіксації нахилу директорського крісла забезпечує комфорт при роботі та дозволяє вибрати оптимально зручне положення за робочим столом. Крім цього, крісло обладнане механізмом трансформації, що дозволяє відкинути спинку крісла і прийняти сидячому найбільш зручне положення для відпочинку. Підлокітники крісла Спрінгс виготовлені з масиву дерева зі шкіряною накладкою та мають темно-вишневий колір. Хрестовина крісла має посилений металевий каркас із декоративними накладками з масиву дерева. Крісло є частиною складської програми. Тимчасово відсутня на складі у м. Києві.

Країна-виробник Китай.