Стільниці для столів Верзаліт виробництва Німеччини

Столешницы ВЕРЗАЛИТ и опоры к столешницам

Цены на столешницы ВЕРЗАЛИТ (Werzalit)

Размер, форма Цена в наличии, грн.
D 60 круг 2072
D 70 круг 2426
D 80 круг 2550
D 90 круг 3452
60*60 квадрат  2868
70*70 квадрат  3726
80*80 квадрат 4336
60*100 прямоугольник 4102
80*120 прямоугольник 5832

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Стільниці для столів Верзаліт виробництва Німеччини

Стільниці (table top) «Верзаліт» виконують одночасно два важливі та взаємопов'язані завдання – створюють робочі поверхні столів та формують образ приміщення чи локації. Адже недарма погляд клієнта чи покупця переважно затримується на великих елементах навколишнього оточення. Тому вибору поверхонь для столів та столиків важливо приділити належну увагу чи навіть залучити експерта.
Вироби німецької компанії Werzalit поєднують у собі високу якість, стиль і практичність. Для ваших потреб і бажань доступний найширший вибір кольорів, відтінків і малюнків як природних матеріалів, так і фантазійних варіантів. Комерційне використання стільниць «Верзаліт» передбачено як для внутрішніх приміщень, так і для вуличних умов.

Практичну цінність стільницям Werzalit надають застосовані при їх виготовленні високі технології, що забезпечують:

  • простий догляд за гладкістю та чистотою поверхні;
  • стабільність збереження у часі початкової форми;
  • міцність поверхні до широкого діапазону механічних та температурних впливів.
Слід знати - поверхні стільниць "Верзаліт", які розташовані в місці тривалого впливу сонячного випромінювання, поступово можуть деформуватися. При цьому середина злегка прогинається вниз, а кути піднімаються вгору. Тому при виробництві, наперед, стільницям надається трохи опукла форма, невідчутна в процесі експлуатації. Для зниження ймовірності деформацій на майданчиках, що піддаються тривалому сонячному випромінюванню, краще застосовувати світлі декори.
Вироби «Верзаліт» є вигідним придбанням для будь-яких проектів – ресторанний, готельний, виставковий, салонний, гастрономічний бізнес – цей ряд можна продовжувати.
Виробник компонентів меблів із серця Європи - Німеччини створює продукцію на високотехнологічному обладнанні і суворо контролює якість виробів, що підтверджується гарантією, що надається багаторічною (10-ти або навіть 25-річною).
Придбати стільниці Верзаліт Ви можете у нашому магазині Артак-меблі. На даний момент здійснюється фінальний розпродаж стільниць німецького виробництва в зв'язку з перепрофілюванням заводу в Німеччині.