Кабинет руководителя люкс класса Антарес

Кабінети керівника серії Антарес із МДФ покритої шпоном

Серія меблів Кабінет керівника «Антарес»

Він поєднує вироби, що формують сучасний офіс. Основними та обов'язковими його елементами є столи та шафи різного призначення. Зокрема, серія «Антарес» включає:
  • Столи керівника Антарес Джеймс Капітал;
  • Брифінг-стіл;
  • Тумба TV (або екран);
  • Шафа канцелярська та шафа-гардероб;
  • Конференційний стіл.
Серія меблів «Антарес», як належить виробам у стилі «класик», виготовлена з натуральних матеріалів. Плавні контури плит МДФ, покритих шпоном відтінків лісового горіха, є основою кожного елемента гарнітуру. Частина деталей, зокрема, різьблені - виготовлена з масиву цільного дерева. Зовнішні частини меблів ретельно покриті кількома шарами лаку, що підвищує термін збереження якостей та зовнішнього вигляду виробів.
Структурно столи складаються з масивних стільниць, декорованих вставками зі шкіри, і однієї або кількох тумб, в яких розміщуються висувні ящики. Зовнішня відмінність столів — у формах та габаритах, дозволяє вибрати оптимальний варіант для будь-якої конфігурації приміщення.
Комфортне робоче місце керівника доповнюється зручними сховищами та мобільними приставними поверхнями, що входять до гарнітуру. Брифінг-стіл підійде для консультанта або перекладача, а конференц-стіл - від 6 до 10 партнерів з переговорів чи співробітників. Ви можете вибрати та придбати різні варіанти кольорів залежно від обстановки кабінету керівника.
Конструкції шаф класичні та звичні у використанні — канцелярська шафа включає топ із заскленими секціями полиць і нижню частину з непрозорими стулки відділеннями, що замикаються. У гардеробній шафі змонтовані висувна вішалка та полиця для головних уборів. Єдине стильове рішення шаф дозволяє розмістити їх поряд або на відстані, сформувавши простір кабінету керівника за можливостями будь-якого приміщення.
Поверхні меблів «Антарес» прикрашені шкіряними вставками та різьбленими фрагментами, що підкреслюють стильний характер меблів. Функціональність виконана також на належному рівні - високоякісна вручну відрегульована механічна фурнітура гарантує ефективну і тривалу роботу ящиків і стулок.
Виготовляє описані меблеві вироби іменита китайська фабрика, яка використовує високотехнологічне обладнання та кваліфікований персонал. Як результат – гідна якість продукції та її конкурентність на світових ринках.

Продукція