Стіл керівника Антарес бежева шкіра

110000.00 грн.

  • Розмір ШхГхВ: 2400 х 950 х 760
  • Колір: шпон радика (М20 прикореневий зріз)
  • Тумба мобільна: 550 х 550 х 650
  • Бічний помічник: 1050 х 550 х 650
  • Матеріал: МДФ, натуральна шкіра, натуральний шпон, масив дерева
  • Товщина стільниці: 65 мм Товщина основи столу: 25 мм

  • Опис

Стіл керівника “Антарес”, декорований бежевою шкірою, покликаний стати основою інтер'єру кабінету начальника високого рангу. Такий стіл стане комфортним помічником у щоденній роботі для його власника, зможе створювати діловий настрій та одночасно – стане показником значного статусу. Дизайн цього столу керівника розроблений та вперше втілений знаменитими італійськими майстрами, тому стильове рішення бездоганно. Виконаний стіл, тумба-помічник та мобільна тумби із застосуванням якісних матеріалів – МДФ, натуральної шкіри, природного шпону, деталей із масиву цільного дерева.

Конструктивно стільниця виконана із двох частин — верхній, покритій шпоном з регіональною накладкою зі шкіри, та нижньою — суцільний лакований чорний колір. Наскрізні непримітні отвори полегшують проведення проводів комп'ютерної або оргтехніки.

У комплект столу входить тумба-помічник та мобільна тумба з висувними ящиками. 

Колір та фактура застосованого шпону характеризується терміном «радика». Це передбачає використання прикореневих частин дерева з унікальним орнаментальним малюнком, що підтверджує загальну строгість та стильність столу.

Традиційно, натуральною шкірою обтягнута фасадна частина столу. Як варіант, пропонується повністю аналогічний стіл із вставками зі шкіри зеленої гами. Обидві тумби зовні та всередині, а також висувні ящики облицьовані натуральним шпоном.

Виробляється цей стіл керівника на відомій китайській меблевій фабриці, що працює на високотехнологічному обладнанні та ретельно контролює якість своєї продукції.