Шкіряне крісло керівника Брайтон.

41000.00 грн.

Шкіряне крісло керівника в класичному стилі, з дерев'яними елементами та декоративними цвяхами, на дерев'яній основі та механізмі мультиблок.

  • Опис

Ширина 67 см,

висота 123-133 см,

сидіння 50*49 см,

висота сидіння від підлоги 56-66 см.

Шкіряне крісло забезпечене дерев'яними різьбленими підлокітниками з м'якими накладками та високою спинкою, а також дерев'яним обрамленням спинки та сидіння;

База - металевий каркас з дерев'яними накладками.

Кресла забезпечені механізмом мультиблок (качання всього крісла з регулюванням ступеня жорсткості та фіксація в чотирьох положеннях).

Колір шкіри - зелений, чорний, коричневий: Колір дерева - лісовий горіх.

Крісло керівника Брайтон відноситься до крісел VIP рівня для комплектації кабінетів керівника ANTARES, JAMES та CAPITAL. Особливістю крісла Брайтон є каретна стяжка "Капітон". Крісло керівника має різьблені підлокітники із вставками із натуральної шкіри. Каркас крісла виготовлений з масиву натурального дерева. Спинка директорського крісла виготовлена ​​з різьблених елементів, зібраних в єдинуконструкцию. Різьблені елементи крісла Брайтон зроблені вручну. Крісло має оббивку з натуральної шкіри тонкого вироблення. По периметру крісла закріплена стрічка із цвяхів, яка надає кріслу виразності. Крісло Брайтон має гарну різьблену основу, під якою ховається металевий каркас. Шкіряне крісло керівника обладнане механізмом мультиблок. У кріслі є регулювання жорсткості хитання крісла, фіксації в різних положеннях нахилу та механізм підняття та опускання крісла. Є на складі в зеленому, коричневому, чорному кольорах. В наявності на складі у м. Києві.

Країна-виробник Китай.