Мебель в кабинет руководителя серия ПЕРСОНА

Кабінет керівника серії Персона

Кабінет керівника є універсальним меблевим комплектом та основою серії меблів «Персона». Базовий комплект скомпонований із універсальних та практичних меблевих компонентів, які сформують ділову інфраструктуру будь-якого сучасного офісу. Серцем кабінету керівника є комплект столу керівника, до складу якого входить брифінг-приставка, тумба-помічник, мобільна тумба та мала стінка (шафа).
Вся серія "Персона" включає такі меблеві компоненти додатково до названих:
  • приставний стіл;
  • стінка велика;
  • тумба креденс (комод).
Меблевий гарнітур сучасного стилю виготовлений із натуральних якісно оброблених матеріалів, застосована перевірена надійна фурнітура. Поверхні плит ДСП, що є основами виробів, ламіновані для підвищення довговічності використання та надання єдиного кольорового стилю.
Компоненти серії «Персона» призначені для облаштування робочих місць керівного офісного персоналу різних рівнів та галузевої приналежності. Практичні та довговічні меблеві елементи організації дозволяють укомплектувати приміщення будь-яких габаритів та конфігурацій. Кольори можна підібрати залежно від індивідуального смаку замовника та офісного стильового рішення.
Завдяки компонентам серії «Персона» будуть створені умови для продуктивної роботи керівників із документами, консультування співробітників, прийому відвідувачів, проведення зборів та нарад. Меблеві стінки (доступні два варіанти різних розмірів) зручно вміщують необхідні в кабінеті керівника канцелярське приладдя, документи та побутові предмети.
Для гнучкого та швидкого реагування на тимчасові зміни процесів роботи та події в офісі особливо знадобляться приставний стіл, брифінг-приставка та універсальна тумба-креденс (низька шафа). Висоти їх поверхонь є стандартними та ідеально сумісні з пропонованими кріслами та стільцями для кабінетів керівника.
Меблеві вироби серії «Персона» виготовлені на відомій у меблевій індустрії південно-китайській фабриці. У результаті ми отримуємо гідну якість меблевої продукції та, як наслідок, задоволених покупців.

Продукція