Стіл керівника у класичному стилі YDK3050

152000.00 грн.

Дизайн столу керівника витриманий у стилі класика, що характерно в цілому для сімейства меблів YDK3050. Цей елемент меблів конструктивно включає, крім стільниці, дві ємні тумби і покликаний стати основою кабінету керівника будь-якого рангу.  • Опис

Дизайн столу керівника витриманий у стилі «класика», що характерно в цілому для сімейства меблів YDK3050. Цей елемент меблів конструктивно включає, крім стільниці, дві ємні тумби і покликаний стати основою кабінету керівника будь-якого рангу.

Стат, що представляється, впишеться як в атмосферу персонального кабінету в затишному заміському будинку, так і в ділове оточення сучасного офісу. Дві тумби включають два місткі висувні ящики, які закриваються єдиним центральним замком, кожна. Тому стіл може містити великий масив ділової та робочої документації, і буде дуже зручним для ґрунтовної постійної роботи.

Під час виготовлення столу застосовані різноманітні престижні натуральні матеріали. Декорована натуральним шпоном кольору лісового горіха МДФ-плита служить основою стільниці. Під нею горизонтально розміщені три невисокі висувні ящики для приладдя, по периметру топ столу прикрашений лаконічним різьбленням. Зовнішні поверхні столу, як і внутрішні ящики, виконані шпоном, як і стільниця. Всі відкриті частини столу покриті п'ятьма шарами лаку, чим значно підвищено довговічність продукту. На поверхні столу керівника як для декоративних цілей, так і для комфортності під час роботи розміщено три шкіряні вставки чорного кольору. У конструкціях ящиків застосовані телескопічні напрямні, що забезпечують легке висування із значно навантаженим вмістом.

Виконані з цілісного масиву дерева різьблені елементи столу класичного стилю, надають візуальної ґрунтовності та суворості. Металеві елементи срібного кольору доповнюють цілісність та гармонійність картини.

Для вибору елементів ансамблю кабінету керівника на додаток до столу, серією YDK3050  пропонується великий асортимент додаткових шаф та інших спеціалізованих меблевих виробів.

Виробляється вся лінійка «Класик» у Китаї компанією, що підтримує репутацію суворим дотриманням технологічних норм та контролем якості.