Шкіряне крісло керівника з сіткою Екзакт

10698.00 грн.

Тип крісла: керівника Колір чорний Матеріал оббивки: сидіння – натуральна шкіра, спинка – сітка; Каркас: армований поліпропілену, колір-чорний/сірий Механізм: Синхромеханізм з Tilt tеnsion control та multi-position tilt lock з регулюванням гойдання під вагу користувача з фіксацією нахилу в будь-якому положенні та регулювання висоти сидіння пневматичне Підлокітники: 3-смугові, регульовані по висоті в діапазоні 10 см (7 положень), також можуть рухатися вперед або назад і повертатися в 3 кутових положеннях, матеріали – всередині сталевий каркас, зверху обшитий вставкою поліпропілену та алюмінієвою накладкою Спинка: регульована по висоті діапазоні 10 см (7 положень), регульована поперекова підтримка в діапазоні 20 мм Підголовник: знімний, регульований в діапазоні 30 градусів, матеріал оббивки-тканина Хрестовина: п'яти променева хрестовина виготовлена ​​з литого під тиском алюмінієвого сплаву з епоксидним порошковим покриттям, діаметр 700 мм. Колеса: 60mm подвійні коліщатка з литого поліаміду (нейлону) - прогумовані з функцією гальма Газліфт: 120 мм, 3 клас.  • Опис

Висота крісла: 121-143 см Висота сидіння: 45-57 см

Довжина сидіння: 50 см Ширина сидіння: 49 см

Висота спинки: 52-62 см Ширина спинки: 46 см

Висота підлокітників: 62-84 см

Гранична вага: 150 кг

Вага нетто 22,2 кг, брутто 24,5 кг.

Розміри упаковки 67х49Х78 див.

Тест на стирання (тест Мартіндейла) - з показником 50000

Exact забезпечує найвищий ступінь ергономічності для 90% населення, від малого зросту (1,50 м) до тих, чиє зростання (1,85 м і більше).
Модель Exact створено відповідно до вимог BIFMA щодо розмірів крісел.
Стандарт BIFMA (ANSI/BIFMA) – американський стандарт роботи та безпеки, розроблений Технічним Комітетом Bifma (США). Застосовується в оцінці експлуатації офісних крісел для персоналу та керівників, і служить єдиною базою стандартизації з безпеки, довговічності та робочих функцій виробу, що тестується. Не вдаючись у технічні подробиці, стандарт BIFMA присвоюється у разі успішного проходження випробувань на витягування та гнучкість, максимальне тиск, удароміцність, а також на стійкість до стирання шарнірів. Обов'язковим тестом є перевірка на максимальну стійкість до тиску та згинання підлокітників, розтягування спинки, функціонування роликів.
Властивості матеріалів та опис крісел EXACT
Покриття тканинне: Несе тепло та комфорт (затишок) завдяки м'якій стьобаній тканині, а також завдяки органічній текстурі (будові тканини).
Всі тканинні оббивки пройшли тест на стирання (тест Мартіндейла)-  з показником 50000. При кількості циклів на стирання понад 20000 оббивка крісел вважається надійною.
Підголовник: Тканинний, пружний, вільно регульований по нахилу підголовник, може нахилятися в діапазоні 30 градусів вгору і вниз.
Спинка регулюється по висоті та поперековій глибині (поперекова підтримка):
Чорна зовнішня рама крісла, ручка поперекового регулювання та ковпачки виготовлені зполипропилена. Каркас спинки виготовлений із армованого волокном поліпропілену (100% матеріалів може використовуватись для вторинної переробки).
Поперекова підтримка легко регулюється за допомогою бічних ручок, не встаючи з крісла, можна налаштувати точну підтримку різних форм хребта. Рухомий діапазон: 20 мм.
Матеріал оббивки крісла:  Матеріали оббивки йдуть зверху поліпропіленового піноматеріалу каркасу
Сітка: поліестер з високою міцністю на розтягування.
Всі матеріали оббивки Сітка пройшли тест на стирання (тест Мартіндейла) -  з показником 100000. При кількості циклів на стирання понад 20000 оббивка крісел вважається надійною. (100% матеріалу може використовуватись для вторинної переробки)
Підлокітники: 3-смугові регульовані підлокітники (всередині сталевий каркас, зверху обшитий вставкою поліпропілену та алюмінієвою накладкою). Висоту підлокітників можна легко регулювати, простим підніманням угору, має 7 рівнів висоти, це дозволяє задовольнити всі запити користувачів відповідно до висоти столу чи типу тіла. Підлокітники можуть рухатися вперед або назад і повертатися в 3 кутових положеннях, що дозволить користувачеві комфортно працювати та відпочивати.
Сидіння регулюється по висоті і складається з наступного матеріалу:
Чорна зовнішня рама сидіння крісла виготовлена ​​з литого під тиском поліпропілену, оббивка тканина
(100% матеріал може використовуватись для вторинної переробки).
Механізми та регулювання: Синхронізація з Tilt tension control і multi-position tilt lock:
Основна структура та основа механізмів виготовлена ​​з литої сталі. Важелі та ручки з литого поліаміду (нейлону). Внутрішні деталі виготовлені зі сталі. 
(100% матеріалів можна використовувати для вторинної переробки)
Підстава (хрестовина): П'яти променева хрестовина зроблена з литого під тиском алюмінієвого сплаву  з епоксидним порошковим покриттям або полірованою обробкою (залежно від моделі). Ролики: 60 mm подвійні коліщатка з литого поліаміду (нейлону) з функцією гальма.
(100% матеріалів можна використовувати для вторинної переробки).
Всі матеріали з яких виготовлені крісла EXACT обрані через свої унікальні та практичні властивості:
1. Поліпропілен має такі властивості:
- висока міцність
- стійкість до ударів та багаторазових вигинів
- хороша зносостійкість
- чудова електроізоляція
- висока водостійкість
- легко перероблений
- фізіологічно нешкідливий
Найширше своє застосування поліпропілен знайшов у таких областях:
-волокно
- антикорозійний матеріал
- машинобудування
- електроніка
- медицина
2. Литий поліамід (нейлон) має такі властивості:
- нейлон нанесений на поверхні, що труться, підвищує їх експлуатаційні якості
- Нейлон має низький коефіцієнт тертя і низьку температуру на поверхнях, що труться
Нейлон використовують у наступних областях
- текстильна промисловість
- у народному господарстві
- машинобудування
- медицина

Ми цінуємо кожного, хто до нас звернеться за допомогою, будь то покупка або просто консультація щодо товару чи послуги, ми відкриті до спілкування.
Наша компанія працює, як з підприємствами-платниками ПДВ, так і з приватними покупцями.
Будемо раді співпраці. Ваш АРТАК-МЕБЛІ

Artak 2016 | Компанія "СіМ". Веб-cайти усім! Створення сайтів