Стіл керівника Фрі-180

62000.00 грн.

Стіл керівника FREE-180 у стилі техно представлений у новому кольорі.

Розмір: 1800 х 2000 / 1000 х 760

Колір: YP-WV19 (шпон дуба)

Бічний помічник: 2000 х 600 х 680

Матеріал: МДФ, шкіра

Покриття: Шпон

Товщина стільниці: 70 мм

Товщина каркасів: 19 мм  • Опис

Меблі покриті натуральним шпоном дуба. Основу стільниці складає МДФ-плита. Цей матеріал практичніший, ніж класична деревина. Усередині плита має однорідне наповнення: відсутні різні мікротріщини, сучки та зазори. Завдяки цьому стіл прослужить своєму власнику далеко не один рік, витримуючи механічну дію та температурні перепади. Захист від вологи даному столу для керівника забезпечує покриття з високоякісного натурального шпону.

Цей сучасний стіл для керівника оснащений привабливою шкіряною накладкою. Якісне покриття лаком не тільки підвищує захисні властивості столу, але й гарантує йому гарний, привабливий зовнішній вигляд. Також завдяки цьому з поверхні легкістю видаляється пил. Всього кілька рухів сухою серветкою – і ваш стіл знову блищить, як новий.

В асортименті компанії є варіанти з бічним помічником, розміщеним ліворуч і праворуч – кожен покупець зможе вибрати для себе стіл що найбільше йому підходить.

Сучасний кабінет для керівника FREE – це втілення комфорту та зовнішньої привабливості. Якщо ви хочете не тільки придбати річ першої необхідності, але й надати своєму кабінету елегантного вигляду, – цей варіант створений саме для вас!