Шафа гардероб Фрі-519 L/R

19900.00 грн.

Шафа-гардероб Фрі-519 у стилі техно представлений у новому кольорі.

Розмір: 500 х 420 х 1974

Колір: YP-WV19 (шпон дуба)

Матеріал: МДФ

Покриття: Шпон

Товщина топу: 19 мм

Товщина каркасів: 19 мм  • Опис

Кабінет керівника повинен відрізнятися раціональним використанням простору. Захаращене, перенасичене приміщення – ознака поганого управлінця. У цьому контексті особливу увагу варто приділяти меблям, адже саме вони займають більшу частину кабінету. Серія FREE дозволяє використовувати наявний простір економно, але при цьому максимально корисно. Шафа FREE-519L – чудовий тому приклад. Вона легко розміщується в кутку, не займаючи багато місця, що дозволяє її використовувати навіть у невеликих робочих приміщеннях.

Незважаючи на свою компактність, шафа відрізняється гарною місткістю. Вона цілком підходить для локалізованого місця зберігання одягу в кабінеті керівника. У великому основному відділенні легко розміщується будь-яке пальто. Розміщуючись на вішалці, воно акуратно зберігається, що дуже важливо для представника керівної ланки. За необхідності управлінець зможе будь-якої миті виїхати на зустріч, маючи акуратний зовнішній вигляд. Крім того, шафа має невелике відділення, розташоване зверху. Воно підходить для зберігання кількох головних уборів.

Шафа не тільки компактна, а й мобільна. Завдяки відносно невеликій вазі кілька людей можуть її без особливих труднощів пересувати з місця на місце. Таким чином, ви завжди зможете змінити в стислі терміни вигляд свого кабінету, зробивши в ньому невелику перестановку.

Шафа серії FREE FREE-519L – це також втілення довговічності та чудової міцності. Як і всі представники серії FREE, ця шафа виготовлена зі шпону та МДФ. Матеріали мають усі переваги дерева, але позбавлені його недоліків. МДФ є монолітом без внутрішніх порожнин і тріщин. Це гарантує шафі тривалий термін служби. Крім того, матеріали виглядають презентабельно та естетично.