Стільниця Топаліт 009 Тик

3278.00 грн.

Стільниця Topalit 009 виробництва Австрії завозиться на склад в Україну в розмірах D60, D70, D-80, 60*60, 70*70, 80*80, 110*70 та 120*80. Інші розміри привозимо на замовлення. Терміни постачання уточнюйте за телефоном.  • Опис

Надайте Вашій обстановці своєрідний стиль. З оформленням під дерево цього   можна досягти абсолютно незалежно.  Естетичність, шляхетність та досконалість форм.

Фірма «Толіт ГмбХ» (Topalit GmbH) вже понад 45 років є символом підкупної якості та оригінальності при виробництві стільниць та підвіконь. Вони розробляються та виробляються там, де в основу кладуться стабільність, дбайливе використання ресурсів, а також. чесна та надійна співпраця, в австрійському Ампфльвангу.

Перевірено часом і досі актуально.  Стільниця високої якості виконана в елегантному стилі та гармонує з будь-яким інтер'єром. Багаторічний досвід та ноу-хау є гарантією стабільності форми.

Класичний образ для бістро або кав'ярні. Ідеально підходить для використання у приміщеннях та на відкритому повітрі. Оптично посилений кант чудово підходить для декорів. під дерево та виробний камінь

Роками випробувана міцність у різних установках. Величезна різноманітність форм, а також доступність усіх вказаних у переліку декорів.

ПРИРОДА У ПОЄДНАННІ З РАЦІОНАЛЬНИМ  ВИКОРИСТАННЯМ  РЕСУРСІВ

Заради навколишнього середовища та майбутнього: зробіть ставку на збереження природи разом з Topalit.

Для Topalit використовується виключно деревина від австрійських постачальників, сертифікованих відповідно до програми дбайливого використання природних ресурсів, з лісів, що вирощуються згідно з принципами розумного використання природних ресурсів.

Деревина з тропічних лісів, а також вторинна деревина не застосовується. Стільниці Topalit відповідають найвищим стандартам токсичності. Всі продукти Topalit виготовляються на заводі в Ампфльвангу у Верхній Австрії. Це дає Вам гарантію відомого австрійського знаку якості.

Стільниці Topalit - це природні продукти, придатні для переробки.

Якість, сертифікована Союзом технічного нагляду та перевірена відповідно до суворих стандартів безпеки.