Стільниця Топаліт 151 Газета

3278.00 грн.

Стільниця Topalit 151 виробництва Австрії завозиться на склад в Україну в розмірах D60, D70, D-80, 60*60, 70*70, 80*80, 110*70 та 120*80. Інші розміри привозимо на замовлення. Терміни постачання уточнюйте за телефоном.  • Опис

Правильне оформлення Вашого приміщення під камінь – це питання індивідуального смаку. Шляхетні кавові або пісочно-бежеві відтінки, або ж класичний сланець - знайдіть час на індивідуальний дизайн у стилі каменю та почерпніть натхнення з нашого асортименту.

Фірма Топаліт ГмбХ (Topalit GmbH) вже понад 45 років є символом якості, що підкуповує, і оригінальності при виробництві стільниць і підвіконь. Вони розробляються та виробляються там, де в основу кладуться стабільність, дбайливе використання ресурсів, а також nbsp; чесна та надійна співпраця, в австрійському Ампфльвангу.
Перевірено часом і досі актуально.  Стільниця високої якості виконана в елегантному стилі та гармонує з будь-яким інтер'єром. Багаторічний досвід та ноу-хау є гарантією стабільності форми.
Класичний образ для бістро або кав'ярні. Ідеально підходить для використання у приміщеннях та на відкритому повітрі. Оптично посилений кант чудово підходить для декорів  під дерево та виробний камінь
Роками випробувана міцність у різних установках. Величезна різноманітність форм, а також доступність всіх зазначених у переліку декорів.

ПРИРОДА У ПОЄДНАННІ З РАЦІОНАЛЬНИМ ВИКОРИСТАННЯМ РЕСУРСІВ

Заради навколишнього середовища та майбутнього: зробіть ставку на збереження природи разом з Topalit.
Для Topalit використовується виключно деревина від австрійських постачальників, сертифікованих відповідно до програми дбайливого використання природних ресурсів, з лісів, що вирощуються згідно з принципами розумного використання природних ресурсів.
Деревина з тропічних лісів, а також вторинна деревина не застосовується. Стільниці Topalit відповідають найвищим стандартам токсичності. Всі продукти Topalit виготовляються на заводі в Ампфльвангу у Верхній Австрії. Це дає Вам гарантію відомого австрійського знаку якості.
Стільниці Topalit - це природні продукти, придатні для переробки.
Якість, сертифікована Союзом технічного нагляду та перевірена відповідно до суворих стандартів безпеки.