Стільниці Верзаліт, повний перелік дизайнів серії ВУДАРТ 2019 года

1630.00 грн.

Каталожний перелік дизайнів стільниць Werzalit виробництва Туреччини, що випускаються в 2019-2020 роках та привозяться на замовлення покупця в різних розмірах.


[під замовлення]

  • Опис

Здійсніть захоплюючу подорож у світ національних культур благоустрою житла: нордична стриманість, середземноморська романтичність або екзотична шляхетність - колекція Woodart відкриває світ теплих тонів дерева та стильних поверхонь. Від блідого клена продовжуючи буком до темного венге - палітра варіюється від деревної та тканої структури до екзотики кавового зерна. Ця колекція має живий, заспокійливий та природний характер.

Привабливі декори, переконлива якість.

Комфортна та гостинна атмосфера є важливим фактором гастрономії. Стільниці WERZALIT – це багатий вибір декорів та форм на будь-який смак. Той факт, що вони залишаються красивими протягом багато часу, забезпечується запатентованим виробничим процесом. Сонце, дощ, попіл, кислотність та жир – стійкість до цих та інших факторів особливо важлива для стільниць на відкритому майданчику. На стільницях WERZALIT не залишається майже жодних слідів. Вони майже нечутливі до механічних, термічних та хімічних впливів. Гладка, закрита поверхня, спресовується з деревним матеріалом, легко очищається та відповідає всім гігієнічним вимогам професійного громадського харчування.