Стілець для кафе Гранд чорний

5963.00 грн.

Стілець з м'яким сидінням та спинкою, оббитий штучною шкірою.  • Опис

Огляд обіднього стільця Grand (Гранд).

Обідній стілець Grand (Гранд) - лаконічний стілець у дусі мінімалізму. Простота форм, відсутність зайвих декоративних деталей створюють стильний стильний образ. Стілець повністю оббитий модифікованою шкірою, яка підкреслює плавні лінії та вигин спинки, витонченість та візуальну невагомість моделі! Ніжки стільця, як продовження сидіння, обтягнуті шкірою такого ж кольору. Рядок по периметру всього виробу виконано ниткою в тон оббивки, красиво обрамляючи контури.

Дана модель стільців, завдяки сучасному дизайну та лаконічності, чудово впишеться у будь-який сучасний інтер'єр кухні, вітальні, ресторану, кафе, арт-галереї та інших просторів. Незаперечна перевага стільців у тому, що вони штабелюються. Це дозволить заощадити місце зберігання, полегшить транспортування або прибирання в інтер'єрі.

Приємний коричневий колір відтінку капучино - спокійний і одночасно «живий», дозволяє створити неординарну обстановку, що випромінює тепло та затишок. Величезним плюсом цього благородного кольору є те, що він не втомлює і чудово поєднується практично з будь-яким іншим кольором.

Оббивка стільця виконана з модифікованої шкіри. Модифікована шкіра - оббивний матеріал, який зроблений шляхом переплетення розщеплених волокон натуральної шкіри. До складу модифікованої шкіри також входять полімери та спеціальні дубильні добавки.

Завдяки такому способу виробництва, модифікована шкіра схожа за властивостями з натуральної, "дихає", реагує на тепло тіла, але при цьому відрізняється підвищеною зносостійкістю і міцністю. Підходить для щоденного використання будинку, а також для комерційного використання в сегменті HoReCa.

Докладніше про модель:

  • наповнювач - литий пінополіуретан високої щільності;
  • штабелується по 4 штуки в штабель;
  • металеві ніжки оббиті модифікованою шкірою в тон оббивки сидіння;
  • на ніжках передбачені пластикові накладки для захисту підлоги від подряпин;
  • складання не потрібне.

        Оббивка: Модифікована шкіра;

        Габаритна глибина: 480 мм;

        Габаритна ширина: 480 мм;

        Габаритна висота: 890 мм;

        Висота сидіння: 460 мм;

        Рекомендоване навантаження: до 120 кг.