Стілець для кафе Лакі червоний

1875.00 грн.

Пластиковий стілець Lucky (Лакі) модель цікавого дизайну у сучасному стилі. Увігнута ергономічна спинка на рівні лопаток має невеликі виступи з боків.

Ціна вказана без ПДВ.  • Опис

Пластиковий стілець Lucky (Лаки) Concepto – модель цікавий дизайн в сучасному стилі. Увігнута ергономічна спинка на рівні лопаток має невеликі виступи з боків, завдяки чому стільці можна підвішувати за стільницю. Це зручно і для прибирання, і економії місця. Також "вушка" виступають у ролі підлокітників. Стільці ідеально підходять для літніх майданчиків кафе та ресторанів, терас та балконів, території біля басейну або дачних двориків. Завдяки високоякісному пластику, стільці можна використовувати на вулиці. Але ми все ж рекомендуємо уникати тривалого прямого впливу сонячних променів, тому що пластик може згодом змінити колір.

Стільці можна чистити м'якою губкою та мильною водою.

Крісла ідеально підходять для використання в закладах сегменту HoReCa - ресторанах та кафе, готелях та конференц-залах. Але й у сучасному домашньому інтер'єрі кілька таких стільців будуть виглядати дуже стильно та оригінально.

Сидіння та ніжки: поліпропілен (PP пластик)

Повністю литий стілець зроблений із пластику поліпропілену. Поліпропілен - зносостійкий полімер, який має високу міцність, стійкість до ударів та згинів, впливу вологи. Цей вид пластику безпечний для здоров'я та навколишнього середовища, оскільки не містить сполук хлору, формальдегіду та важких металів.

Ще про модель стільця:

  • можна штабелювати по 4 шт;
  • габаритна ширина: 500 мм;
  • габаритна глибина: 530 мм;
  • габаритна висота: 755 мм;
  • посадочна висота: 450 мм;
  • навантаження: до 90 кг;
  • збирання не потрібне.

Незамінна характеристика, яка дозволяє економити простір будинку або в ресторані при прибирання чи переїзді. Стільці штабелюються по 4 штуки в стопку.

Гарантія якості

Ми здійснюємо 100% перевірку якості всіх товарів і робимо це в кілька етапів: у процесі підготовки та підбору матеріалів для виробництва, перед відвантаженням з виробництва готових меблів і перед відвантаженням з нашого складу покупцю. На всі наші вироби ми надаємо гарантію 12 місяців.